Archiwum kategorii: Sport

Maria Panek Zdobywa Trzecie Miejsce w Klasyfikacji Generalnej Małopolskiej Ligii w Biegach Narciarskich 2023

To był bardzo udany sezon startowy Marysi Panek. Wielokrotnie stawała na podium w kolejnych edycjach małopolskiego cyklu zawodów. Były pierwsze miejsca i trzecie, a rywalki bardzo mocne – różnice czasowe na każdych zawodach między najlepszymi dziewczętami wynosiły zaledwie 4 sekundy na 1 km biegu i do ostatniego startu nie wiadomo było jak poukłada się podium.19… Dowiedz się więcej »

Drugie Miejsce Naszej Drużyny Piłkarskiej w Turnieju im. Gustawa Grocholi w Myślenicach 2023

Kolejny piłkarski sukces naszych uczniów! W dniu 7 czerwca w Myślenicach na obiektach KS Dalin rozegrano coroczny turniej piłkarski pamięci Gustawa Grocholi dla chłopców z rocznika 2012 i młodszych. Nasza drużyna po zaciętym finale z SP Brzączowice i przegranej jedynie 0:1 zdobyła drugie miejsce w turnieju. Skład drużyny: Jakub Murzyn, Michał Kęsek, Kamil Murzyn, Filip… Dowiedz się więcej »

Nasze Ośmiolatki Zdobywają Wicemistrzostwo  w Finale Wojewódzkim „Turnieju z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” 2023

Jest nam ogromnie miło poinformować, że drużyna dziewcząt z klas pierwszych w składzie Liliana Mistarz, Hanna Bubula, Agata Olejarz, Nikola Hadaniak, Aleksandra Hadaniak, Magdalena Bednarz, Zuzanna Rutkowicz, Adelina Paździo zdobyły w finale wojewódzkim „Turnieju z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” rozgrywanym w Wadowicach w dniu 12 maja drugie miejsce. Emocji mnóstwo od radości po… Dowiedz się więcej »

Wicemistrzostwo Drużyny Chłopców z Klas 4-6 w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Czwórboju Lekkoatletycznym 2023

Ogromnym sukcesem zakończyły się zawody lekkoatletyczne, które odbyły się 10 maja w Myślenicach. Nasza drużyna chłopców w składzie Radosław Bednarz, Filip Bednarz, Michał Jamróz, Mariusz Woś, Dawid Mazepa, Dmytro Korotkykh zdobyli drużynowo drugie miejsce, a Mariusz Woś osiągnął najlepszy wynik spośród wszystkich startujących. Opracowanie: dr Anna Bubula

Nasi Chłopcy Dwa Razy na Podium Powiatowych Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Drużynowych Biegach Przełajowych 2023

W dniu 12 kwietnia na myślenickim Zarabiu rozegrano mistrzostwa powiatu w biegach drużynowych. Nasza ekipa chłopców z klas 4-6 zdobyła trzecie miejsce. Skład drużyny: Mariusz Woś, Michał Jamróz, Filip Primi, Antoni Bubula, Dariusz Murzyn, Piotr Szczechowicz. Warto zauważyć, że Michał Jamróz był najszybszym zawodnikiem w tej kategorii, a Mariusz Woś uplasował się tuż za nim. W… Dowiedz się więcej »

Maria Panek z Klasy 4a Nie Schodzi z Podium Małopolskiej Ligii w Biegach Narciarskich 2023

Za nami trzy rzuty Małopolskiej Ligii w Biegach Narciarskich, które odbyły się kolejno w Zakopanem, i dwa razy w Klikuszowej. Mimo kiepskich warunków śniegowych do treningów dzielnie startują nasi młodzi adepci biegów narciarskich w zawodach rangi wojewódzkiej.Maria Panek wygrała dwie ligi w Zakopanem i Klikuszowej na dystansie 1 km stylem dowolnym, a stylem klasycznym w… Dowiedz się więcej »

Rugby Tag 05.12.2022

5 grudnia w Krakowie odbyły się finały wojewódzkie w Rugby Tag, w bezkontaktowej grze zespołowej na bazie rugby. Nasze drużyny zaprezentowały się świetnie w tej nowej dla nas dyscyplinie. Reprezentacja klas 6 zdobyła brązowy medal, klas piątych – 4 miejsce, a klas czwartych po zaciętym boju również 4 miejsce przegrywając jednym przyłożeniem medal.Lista osób reprezentująca… Dowiedz się więcej »

Cztery Razy Na Podium W Powiatowych Zawodach W Piłce Nożnej Halowej 2022

Zarówno reprezentacja chłopców jak i dziewcząt z klas 4-6 zdobyła brązowe medale w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Piłce Nożnej Halowej, które odbywały się w październiku (4 X i 6 X) w Wiśniowej.Skład drużyny chłopców: Oliwier Polak, Sebastian Murzyn, Krystian Mazepa, Kacper Ruman, Maciej Piechnik, Karol Zając, Filip Primi, Mariusz Woś, Michał Jamróz, Piotr Szczechowicz.Skład drużyny… Dowiedz się więcej »

78. Rocznica Pacyfikacji Wiśniowej I Lipnika Oraz XXXIX Sztafeta Szlakiem Walk Partyzantów

W dniu 19 września w Wiśniowej odbyły się uroczystości patriotyczne i sportowe, które uczciły tragiczne wydarzenia z okresu drugiej wojny światowej. Data 18 września to rocznica pacyfikacji Wiśniowej i Lipnika, przeprowadzonej przez oddziały hitlerowskie we wrześniu 1944 roku. Od trzydziestu dziewięciu lat dla uczczenia tych tragicznych dni organizowana jest Sztafeta Szlakiem Walk Partyzantów Armii Krajowej… Dowiedz się więcej »

Biegi Przełajowe „O Złoty Liść Jesieni” 2022

W dniach 15-16 września w naszej szkole rozegrano szkolne biegi przełajowe. Dla klas IV- VIII były to przede wszystkim eliminacje do reprezentacji szkoły startującej w Sztafecie Szlakiem Walk Partyzantów AK i BCh oraz w mistrzostwach powiatu. Wszyscy uczniowie otrzymali medale ufundowane przez LKS Markam Wiśniowa-Osieczany i Gminę Wiśniowa, gdyż biegi odbyły się w ramach realizacji… Dowiedz się więcej »