Archiwum kategorii: Dla rodziców

Rekrutacja do Klasy Pierwszej Szkoły Podstawowej im. Władysława Orkana w Roku Szkolnym 2024/2025

I. Termin rekrutacji 1. Nabór do klasy pierwszej na rok szkolny 2024/2025 prowadzony jest w terminie od 01 marca do 15 marca 2024 r. 2. Rodzice dzieci mieszkających w obwodzie szkoły (Wiśniowa, Wierzbanowa, Poznachowice Dolne) składają w sekretariacie szkoły w godzinach od 8.00 – 12.00 w pok. nr  39 – zgłoszenie (do pobrania ze strony internetowej szkoły lub dostępne w… Czytaj dalej »

Gminny Konkurs Recytatorski 2023

7 czerwca 2023 roku w sali GOKiS odbył się Gminny Konkurs Recytatorski, który miał na celu wspieranie uzdolnień i pomoc w rozwijaniu zainteresowań i zdolności recytatorskich, uwrażliwienie na piękno języka ojczystego oraz zainteresowanie poezją.W konkursie brali udział laureaci konkursów szkolnych i oddziałów przedszkolnych z placówek oświatowych Gminy Wiśniowa. Naszą szkołę reprezentowało wielu uczniów, którzy wykazali… Czytaj dalej »

Konkurs Jan Paweł II w Poezji i Piosence

Zachęcamy wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w Konkursie “Jan Paweł II w poezji i piosence”, który odbędzie się już pod koniec września roku szkolnego 2023/2024. Bliższe informacje o zasadach Konkursu zawarte są w załączniku. Dobrze będzie zapoznać się z nimi, aby w wolnej chwili podczas wakacji poszukać inspiracji wśród licznych utworów i wybrać… Czytaj dalej »

Rekrutacja do Placówki Wsparcia Dziennego dla Dzieci i Młodzieży z Gminy Wiśniowa (czerwiec 2023)

OGŁASZAMY REKRUTACJĘ do Placówki Wsparcia Dziennego dla Dzieci i Młodzieży z Gminy Wiśniowa Placówka oferuje dzieciom w wieku 6-18 lat opiekę, wyżywienie, zajęcia grupowe w tym rozwijające zainteresowania i kompetencje kluczowe, zajęcia warsztatowe m.in. kulinarne, artystyczne oraz wspólne gry, zabawy i wycieczki. NA ZGŁOSZENIA CZEKAMY  –  do 30 czerwca 2023r. !!! Placówka otwarta będzie w godzinach 8:00… Czytaj dalej »