Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Cysterski Ślad W Czterech Porach Roku” 2022

przez | poniedziałek, 12 września, 2022

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły, Kamil Burkat oraz Alan Dudzik, zdobyli kolejno drugie miejsce oraz wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Cysterski ślad w czterech porach roku”. Uczniowie obecnej klasy VIIa pracowali nad swoimi pracami konkursowymi przez cały ubiegły rok. Chłopcy sfotografowali klasztor zakonu Cystersów w Szczyrzycu wiosną, latem, jesienią oraz zimą. To zadanie wymagało trudu oraz poświęcenia wolnego czasu. Zdjęcia, które wykonali zrobione są z pomysłem oraz artystycznym zacięciem, co zostało docenione przez jury konkursu. Zadanie konkursowe polegało na zaprezentowaniu miejsc i obiektów związanych z działalnością zakonu Cystersów w przeszłości i obecnie w postaci miejsc, ciekawych pod względem przyrodniczym, turystycznym i krajobrazowym.

Opracowanie: mgr Małgorzata Bednarczyk