Dzień Pluszowego Misia 2022

przez | wtorek, 29 listopada, 2022

„Czy to jutro, czy to dziś,
wszystkim jest potrzebny Miś!”

Takim hasłem misiowy korowód witał każdą klasę w Dniu Pluszowego Misia. 25 listopada wszyscy uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych, zostali obdarowani słodką niespodzianką, która zawierała krótką sentencję. W czasie przerw międzylekcyjnych na szkolnych korytarzach odbyła się pierwsza edycja „Dancing with the Teddy Bear – taniec z misiem”. Uczniowie bardzo chętnie i radośnie brali udział w tanecznej akcji pod kierunkiem pani dr Anny Bubuli. W bibliotece szkolnej także czekały różne atrakcje. Została przygotowana wystawa książek pt. „Misiowe opowieści”, gdzie głównymi bohaterami były oczywiście niedźwiadki, fotobudka do wspólnych zdjęć z misiowymi gadżetami oraz dla wszystkich wypożyczających, duży Pluszak miał miłą niespodziankę. W tym dniu na twarzach wielu osób można było zobaczyć szeroki uśmiech.

Dziękujemy za wspólną zabawę!

Opracowanie: dr Anna Bubula, mgr Małgorzata Jamróz, mgr Maria Irzyk