Przedświąteczna Wyprawa 7a Do Grand Panoramy 2022

przez | poniedziałek, 19 grudnia, 2022

W czwartek, 15 grudnia 2022r., klasa 7a wyruszyła na pieszą wycieczkę do Grand Panoramy. Była to wyprawa pełna atrakcji, ale również moment, by wspólnie spędzić czas w przedświątecznej atmosferze. Dzięki gościnności gospodarzy restauracji Grand Panorama w Wiśniowej, uczniowie naszej klasy mieli okazję uczestniczyć w warsztatach kulinarnych prowadzonych przez pana Krzysztofa Murzyna. Było to ciekawe doświadczenie, podczas którego uczestnicy mogli sprawdzić się oraz doskonalić swoje umiejętności w kuchni. Następnie, każdy z siódmoklasistów przygotował swój stroik świąteczny, który później zabrał do swojego domu. Warsztaty tworzenia ozdób świątecznych poprowadziła pani Monika Kowal. Profesjonalne i przyjazne nastawienie prowadzącej sprawiło, że każdy mógł pokazać część swojej artystycznej duszy, tworząc niepowtarzalne kompozycje. Nie zabrakło czasu na wspólne rozmowy, parzenie herbaty, dekorowanie pierniczków upieczonych wcześniej przez jednego z uczniów. Siódmoklasiści na miejscu odbyli lekcję savoir vivre, po czym samodzielnie nakryli do stołu oraz podali przygotowane wcześniej danie. Wszystkim dopisywał apetyt.
Tą wycieczkę będziemy wspominali z uśmiechem, a świąteczne stroiki na naszych stołach będą przywodziły na myśl wspólnie spędzony czas.

Opracowanie: mgr Małgorzata Bednarczyk