Cztery Razy Na Podium W Powiatowych Zawodach W Piłce Nożnej Halowej 2022

przez | czwartek, 26 stycznia, 2023

Zarówno reprezentacja chłopców jak i dziewcząt z klas 4-6 zdobyła brązowe medale w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Piłce Nożnej Halowej, które odbywały się w październiku (4 X i 6 X) w Wiśniowej.
Skład drużyny chłopców: Oliwier Polak, Sebastian Murzyn, Krystian Mazepa, Kacper Ruman, Maciej Piechnik, Karol Zając, Filip Primi, Mariusz Woś, Michał Jamróz, Piotr Szczechowicz.
Skład drużyny dziewcząt: Martyna Galia, Paulina Błaszczak, Paulina Kęsek, Aleksandra Konieczna, Zuzanna Opoka, Aleksandra Nowak, Roksana Kowal, Milena Murzyn, Zuzanna Kowal, Oliwia Warmuz
Tydzień później ten sam sukces powtórzyły drużyny dziewcząt i chłopców z klas 7-8 i obie stanęły na najniższym stopniu podium w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Halowej.
Skład drużyny chłopców: Tomasz Sadkiewicz, Michał Mistarz, Łukasz Rokosz, Mateusz Juras, Damian Urbaniak, Bartosz Jamróz, Dawid Rokosz, Mikołaj Pudlik, Kacper Maj
Skład drużyny dziewcząt: Aneta Ciślik, Amelia Zając, Zuzanna Błaszczak, Vlada Podsusonna, Oliwia Przechrzta, Kinga Jaśkowic, Julia Piwowarczyk, Magdalena Kowal, Ewelina Tokarz.

Opracowanie: dr Anna Bubula