Dzień Piżamy 27.01.2023

przez | poniedziałek, 30 stycznia, 2023

W ostatni dzień przed feriami 27 stycznia 2023, aby uczcić zakończenie semestru, wprawić się w dobry nastrój i poczuć swobodnie, w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Piżamy. Klasy i osoby, które chciały wziąć udział w zabawie zaproponowanej przez Samorząd Uczniowski, musiały w tym dniu ubrać do szkoły swoje stroje do spania. Było wesoło i kolorowo!!! Każdy, kto miał ochotę, mógł w tym dniu paradować po szkole w cieplutkiej i mięciutkiej piżamie, z szlafroczkiem zarzuconym na plecy lub w swoich domowych kapciach na stopach.
Na szkolnych korytarzach można było spotkać uczniów w kombinezonach piżamowych. Były tygrysy, misie, jednorożce, zebry i inne postacie z krainy bajek.
Zainteresowanie taką formą zabawy przeszło nasze najśmielsze oczekiwania!!!! Gratulujemy, dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w zabawie.
Życzymy Wam drodzy Uczniowie bezpiecznego i radosnego wypoczynku. Niech ten wspaniały czas umożliwi Wam pełne korzystanie z uroków zimy, dostarczy niezapomnianych wrażeń i wielu ciekawych przeżyć. Odpoczywajcie, cieszcie się swobodą, przygodami, poznawaniem nowych miejsc i ludzi.


Pozdrawiamy Samorząd Uczniowski