Poczta Walentynkowa, czyli Walentynki w Naszej Szkole 2023

przez | środa, 15 lutego, 2023

„Dzień Świętego Walentego
To dzień dobry dla każdego!
W tym dniu wszyscy to wyznają,
że chcą kochać i kochają!”

14 lutego obchodzimy walentynki. Jest to wyjątkowy dzień – czas okazywania, wyrażania miłości, sympatii, przyjaźni, jak i życzliwości. W naszej szkole nie zapomniano o tym święcie. Z tej okazji Samorząd Uczniowski zorganizował POCZTĘ WALENTYNKOWĄ. Każdy mógł wrzucić swoją walentynkę do przygotowanego pudełka. Poczta cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, pudełko zapełniło się po brzegi. W poniedziałek korespondencja została rozdzielona na poszczególne klasy. Następnie kartki zostały doręczone do adresatów. Funkcje listonoszek w tym roku pełniły uczennice klasy V. Wszystkie kartki były niezwykle kolorowe. Najwięcej walentynek trafiło do najmłodszych klas. Prócz uczniów kartkami obdarowani zostali także nauczyciele.
Walentynkowe kartki sprawiły wszystkim wiele radości.

Opracowanie: mgr Małgorzata Jamróz