Niech Żyje Bal! – Zabawa Karnawałowa 2023

przez | poniedziałek, 20 lutego, 2023

Dnia 14 lutego 2023 roku sala gimnastyczna w naszej szkole zapełniła się wspaniale wystrojonymi tancerzami.
Uczniowie klas pierwszych rozpoczęli bal karnawałowy POLONEZEM, a klasy drugie i trzecie wprowadziły nas w świat tańca latynoamerykańskiego. Klasy drugie zatańczyły TANGO, a trzecie CZA-CZĘ. Uczniowie w ramach zajęć świetlicowych i wychowania fizycznego poznali i utrwalili podstawowe kroki, które zaprezentowali na balu.
Od lekcji piątej zabawę kontynuowały klasy starsze. Dobrą muzykę zapewnił DJ SMITH, a rodzice przygotowali dla każdej klasy pyszny poczęstunek, aby dzieci nie opadły z sił. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie i oprawę balu karnawałowego w naszej szkole.

Opracowanie: mgr Małgorzata Kot