Wycieczka Klas Drugich i Trzecich do Teatru 2024

przez | poniedziałek, 4 marca, 2024

W dniach 29 lutego oraz 1 marca klasy drugie i trzecie wybrały się do Teatru Ludowego w Krakowie na spektakl pt. „Pippi”. Celem wyjazdu było między innymi rozbudzanie zainteresowania kulturą oraz wyzwalanie pozytywnych uczuć i emocji. Dzieci utrwaliły zasady bezpiecznego podróżowania autokarem oraz poznały zasady prawidłowego zachowania w teatrze. Uczniowie z zaciekawieniem słuchali przygód Pippi i jej przyjaciół. Aktorzy podczas spektaklu zachowali kontakt z publicznością, co szczególnie podobało się dzieciom, ponieważ mogły żywo reagować na wydarzenia ze sceny. Dynamiczna muzyka i zmienne oświetlenie powodowało, że zaciekawienie widowiskiem nie malało. W drodze powrotnej wszystkie klasy odwiedziły McDonalda, gdzie każdy mógł kupić sobie swoją ulubioną przekąskę. Uśmiechy, radosne opowieści oraz gromkie brawa po spektaklu są z pewnością dowodem na to, że wycieczkę można uznać za udaną.

Opracowanie: wychowawcy klas drugich i trzecich