Profilaktyka Na Czas Wakacji 2024

przez | środa, 19 czerwca, 2024

Wielkimi krokami zbliża się czas wakacji. Jest to dla uczniów czas zasłużonego odpoczynku i regeneracji. Niestety to także czas wielu zagrożeń i niespodziewanych zdarzeń.
W trosce o bezpieczeństwo naszych uczniów zorganizowano spotkania profilaktyczne z Panią Dzielnicową Agnieszką Buda – Zembol z Komisariatu Policji w Dobczycach oraz Ratownikiem Wodnym Panem Michałem Wójtowiczem z Ratownictwa Wodnego Rzeczpospolitej – oddział Myślenice.

Z życzeniami zdrowych, bezpiecznych wakacji; z odpowiedzialnym podejściem do wody i innych zagrożeń; z profilaktyką na wakacje!

Spotkania odbyły się według poniższego harmonogramu:

5.06.2024 r.- spotkanie z Dzielnicową Gminy Wiśniowa P. Agnieszką Buda – Zembol, sala gimnastyczna:

• godz. 8:00 – kl. 1-3 – Profilaktyka zachowań ryzykownych i niebezpiecznych: bezpieczeństwo na drodze publicznej; kontakty z nieznajomymi, odpowiedzialne korzystane z Internetu;
  • godz. 9:00 – kl. 4-5 – Profilaktyka zachowań ryzykownych i niebezpiecznych: kontakty z nieznajomymi, odpowiedzialne korzystanie z Internetu, w tym cyberprzemoc i hejt;

12.06.2024 r. – spotkanie z Dzielnicową Gminy Wiśniowa P. Agnieszką Buda – Zembol, sala gimnastyczna:

• 8:00 – kl. 6 i 7a – Profilaktyka zachowań ryzykownych i niebezpiecznych; odpowiedzialność karna nieletnich
  • 9:00 – kl. 7b i kl. 8 – Profilaktyka zachowań ryzykownych i niebezpiecznych; odpowiedzialność karna nieletnich

14.06.2024 r. _ spotkanie z Ratownikiem Wodnym z Ratownictwa Wodnego Rzeczpospolitej Oddział Myślenice

• 8:00 – klasy 1-3
  • 9:00 – klasy 4-6