IV Rzut Małopolskiej Ligi w Biegach Narciarskich 2026

przez | piątek, 20 marca, 2026

Reprezentacja naszej szkoły ponownie stanęła na podium 26 lutego w Centrum Narciarstwa Biegowego Gorce Klikuszowa podczas IV rzutu Małopolskiej Ligi w Biegach Narciarskich.

Nasze rezultaty drużynowe:

  • SP Wiśniowa kl. 3-6 – 3 miejsce
  • SP Wiśniowa kl. 7-8 – 3 miejsce

I sukcesy indywidualne:

  • 2 miejsce: Inga Kaczmarczyk
  • 3 miejsce:
    • Iga Głąb
    • Nina Kaczmarczyk
  • 4 miejsce: Maria Panek
  • 5 miejsce:
    • Michał Murzyn
    • Hanna Bubula
  • 8 miejsce:
    • Łucja Cygan
    • Bartłomiej Ptak
  • 9 miejsce: Filip Bednarz
  • 10 miejsce:
    • Szymon Gorczyca
    • Lidia Murzyn

W skład drużyn szkolnych z SP Wiśniowa weszli jeszcze: Helena Marek, Maja Bednarz, Karol Bednarz, Agnieszka Murzyn, Lena Murzyn, Gabriela Lampa, Emilia Mazur

Brawo!

Opracowanie: dr Anna Bubula