Reprezentacja naszej szkoły ponownie stanęła na podium 26 lutego w Centrum Narciarstwa Biegowego Gorce Klikuszowa podczas IV rzutu Małopolskiej Ligi w Biegach Narciarskich.
Nasze rezultaty drużynowe:
- SP Wiśniowa kl. 3-6 – 3 miejsce
- SP Wiśniowa kl. 7-8 – 3 miejsce
I sukcesy indywidualne:
- 2 miejsce: Inga Kaczmarczyk
- 3 miejsce:
- Iga Głąb
- Nina Kaczmarczyk
- 4 miejsce: Maria Panek
- 5 miejsce:
- Michał Murzyn
- Hanna Bubula
- 8 miejsce:
- Łucja Cygan
- Bartłomiej Ptak
- 9 miejsce: Filip Bednarz
- 10 miejsce:
- Szymon Gorczyca
- Lidia Murzyn
W skład drużyn szkolnych z SP Wiśniowa weszli jeszcze: Helena Marek, Maja Bednarz, Karol Bednarz, Agnieszka Murzyn, Lena Murzyn, Gabriela Lampa, Emilia Mazur
Brawo!
Opracowanie: dr Anna Bubula
