W dniu 01.04 ruszyła w naszej szkole kolejna edycja programu „Już pływam”. Uczniowie klas czwartych dzięki wsparciu Urzędu Gminy Wiśniowa, który współfinansuje wyjazdy, uczestniczą raz w tygodniu w zajęciach nauki i doskonalenia pływania. Opiekę nad grupą sprawują pani Marzena Tomera oraz pan Tomasz Lichoń.
Opracowanie: mgr Tomasz Lichoń
