Dnia 22 kwietnia klasa 5b włączyła się w obchody Światowego Dnia Ziemi. Wraz z naszą wychowawczynią panią Martą oraz z panią Lucyną sprzątaliśmy okolice naszej szkoły. Zebraliśmy 9 worków śmieci! Przez tę akcję uświadomiliśmy sobie, jak ważne jest dbanie o środowisko. Dołączyliśmy małą cegiełkę do sprzątania naszej planety.
Opracowanie: Iga Głąb, Lena Irzyk, Krzysztof Studnicki
