Słodka Przerwa 22.04.2026

przez | wtorek, 28 kwietnia, 2026

Za nami już trzeci, a zarazem ostatni w tym roku szkolnym dzień ze „Słodką Przerwą”
Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację tych wyjątkowych chwil. Dzięki Wam nasze przerwy były pełne uśmiechu, zapachu domowych wypieków i niesamowitej atmosfery.
Dziękujemy za przepyszne ciasta, ciasteczka, babeczki, deserki, galaretki i wszystkie inne słodkości, które znikały w mgnieniu oka! Wasza pomysłowość i chęć działania są naprawdę nieocenione.
Ogromne podziękowania kierujemy do Rodziców, Uczniów oraz całych Rodzin, które wsparły naszą inicjatywę. To dzięki Wam „Słodkie Przerwy” mogły się odbyć i sprawić tyle radości!
Jeszcze raz DZIĘKUJEMY!

Opiekunki Samorządu Uczniowskiego