27 kwietnia w naszej szkole odbył się Międzyklasowy Konkurs Przyrodniczy dla klas 1-3! Wzięło w nim udział 21 wspaniałych uczniów, którzy zostali wyłonieni we wcześniejszych eliminacjach klasowych.
Celem konkursu było:
- Wzbudzenie i rozwijanie zainteresowań przyrodą,
- Pobudzenie wrażliwości na piękno otaczającego nas świata,
- Kształtowanie właściwych postaw na rzecz ochrony środowiska,
- Poszerzanie wiedzy ekologicznej.
Poziom był niezwykle wyrównany, a wiedza naszych najmłodszych uczniów po prostu imponująca!
Oto wyniki:
KLASY 1:
- 1. miejsce: Maria Polak
- 2. miejsce Martyna Murzyn
- 3. miejsce Adrian Polak
Wyróżnienia: Kamil Lampa, Zofia Maśnica, Julia Sukta, Zuzanna Gorczyca, Jan Grabacki, Artur Słonina
KLASY 2:
- 1. miejsce Wojciech Majda
- 2. miejsce Zuzanna Panek
- 3. miejsce Karolina Duda
Wyróżnienia: Alan Kaczor, Anna Lisowska, Tomasz Jamka
KLASY 3:
- 1. miejsce: Maja Lenart
- 2. miejsce: Oliwia Cygal
- 3. miejsce: Zuzanna Krzysztofek
Wyróżnienia: Łucja Cygan, Zuzanna Żelazna, Zuzanna Klemensiewicz, Joanna Knapik
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom tak ogromnej wiedzy przyrodniczej i ekologicznej!
Opracowanie: mgr Józefa Bednarczyk
