Młodzi Przyjaciele Przyrody w Akcji 2026

przez | niedziela, 3 maja, 2026

27 kwietnia w naszej szkole odbył się Międzyklasowy Konkurs Przyrodniczy dla klas 1-3! Wzięło w nim udział 21 wspaniałych uczniów, którzy zostali wyłonieni we wcześniejszych eliminacjach klasowych.
Celem konkursu było:

  • Wzbudzenie i rozwijanie zainteresowań przyrodą,
  • Pobudzenie wrażliwości na piękno otaczającego nas świata,
  • Kształtowanie właściwych postaw na rzecz ochrony środowiska,
  • Poszerzanie wiedzy ekologicznej.

Poziom był niezwykle wyrównany, a wiedza naszych najmłodszych uczniów po prostu imponująca!
Oto wyniki:

KLASY 1:

  • 1. miejsce: Maria Polak
  • 2. miejsce Martyna Murzyn
  • 3. miejsce Adrian Polak

Wyróżnienia: Kamil Lampa, Zofia Maśnica, Julia Sukta, Zuzanna Gorczyca, Jan Grabacki, Artur Słonina

KLASY 2:

  • 1. miejsce Wojciech Majda
  • 2. miejsce Zuzanna Panek
  • 3. miejsce Karolina Duda

Wyróżnienia: Alan Kaczor, Anna Lisowska, Tomasz Jamka

KLASY 3:

  • 1. miejsce: Maja Lenart
  • 2. miejsce: Oliwia Cygal
  • 3. miejsce: Zuzanna Krzysztofek

Wyróżnienia: Łucja Cygan, Zuzanna Żelazna, Zuzanna Klemensiewicz, Joanna Knapik

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom tak ogromnej wiedzy przyrodniczej i ekologicznej!


Opracowanie: mgr Józefa Bednarczyk