Festiwal Zawodów 2024

przez | środa, 17 kwietnia, 2024

Trwa rejestracja na Festiwal Zawodów 2024.

W trakcie wydarzenia uczniowie będą mogli zapoznać się z ofertą szkół branżowych z Małopolski, zobaczyć interaktywne prezentacje zawodów z różnych branż, spróbować samodzielnie wykonać prace związane z danym zawodem, porozmawiać ze starszymi uczniami, którzy wybrali już profesję. Podczas trwania targów uczniowie będą mogli skorzystać z konsultacji z zakresu doradztwa zawodowego oraz uczestniczyć w warsztatach tematycznych – można się jeszcze rejestrować.

Festiwal Zawodów odbędzie się  24-25 kwietnia 2024 w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków, ul. Galicyjska 9.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny i odbywa się na podstawie ważnego biletu, uzyskanego po uprzedniej rejestracji elektronicznej poprzez stronę www.festiwalzawodow2024.pl

Bilet uprawnia do wejścia na Festiwal – w określonym dniu i przedziale czasowym wskazanych w danych rejestracyjnych. Wszystkie informacje dotyczące udziału w Festiwalu znajdują się w Regulaminie.

W godz. 16:00 – 18:00 w ramach „Festiwalu Zawodów” odbędą się warsztaty on-line dla rodziców i opiekunów uczniów klas 7 i 8 pod nazwą „Rodzic wspiera, młodzież wybiera”. Będą to spotkania z doradcami zawodowymi, którzy będą wspierać rodziców w pomocy dziecku, w wyborze szkoły ponadpodstawowej. Szczegółowy program spotkania on-line znajdą Państwo na stronie internetowej https://zawodowa.malopolska.pl

Festiwal Zawodów pod honorowym patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty i TVP, realizowany jest w ramach projektu „Zawodowa Małopolska” finansowanego ze środków programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027.

Serdecznie zapraszamy!  

Organizator: Województwo Małopolskie