Archiwum kategorii: Dla uczniów

Życzenia Wakacyjne 2024

Drodzy Uczniowie, Życzymy Wam, żeby wakacje były dla Was czasem zasłużonego i efektywnego, a przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i każdej przeżytej przygody. Życzymy Wam, abyście odpoczęli, nabrali sił, zapału do pracy i do pokonywania nowych wyzwań w kolejnym roku szkolnym. Do zobaczenia we wrześniu! Dyrekcja i Nauczyciele

Profilaktyka Na Czas Wakacji 2024

Wielkimi krokami zbliża się czas wakacji. Jest to dla uczniów czas zasłużonego odpoczynku i regeneracji. Niestety to także czas wielu zagrożeń i niespodziewanych zdarzeń.W trosce o bezpieczeństwo naszych uczniów zorganizowano spotkania profilaktyczne z Panią Dzielnicową Agnieszką Buda – Zembol z Komisariatu Policji w Dobczycach oraz Ratownikiem Wodnym Panem Michałem Wójtowiczem z Ratownictwa Wodnego Rzeczpospolitej –… Dowiedz się więcej »

Apel o Bezpieczeństwie Dla Klas 1-3: “Bezpieczne Wakacje”2024

W dniu 19 czerwca 2024r. uczniowie klas 1-3 wzięli udział w apelu – Bezpieczne wakacje. Apel przygotowali uczniowie z klasy 1a i 1b wraz ze swoimi wychowawcami.Pierwszaki przypomniały o konieczności przestrzegania zasad bezpieczeństwa w czasie wakacji – podczas zabawy, wypoczynku nad wodą , w lesie, w górach. Nie zapomniały też o ważnych numerach alarmowych, które… Dowiedz się więcej »

Podsumowanie Innowacji Pedagogicznych z Informatyki Rok Szkolny 2023/2024

Podsumowanie Innowacji “Z informatyką w przyszłość” Od października 2023 r. wśród klas 4-6 SP Wiśniowa realizowana była innowacja pedagogiczna „Z informatyką w przyszłość”. Nowatorski charakter innowacji polegał na wykorzystaniu podczas lekcji robota edukacyjnego Photon. Innowacją objęte były następujące zajęcia edukacyjne: zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, informatyka, technika. Robot edukacyjny Photon pozwolił na zapoznanie się uczniów z nowymi technologiami.… Dowiedz się więcej »

Festiwal Zawodów 2024

Trwa rejestracja na Festiwal Zawodów 2024. W trakcie wydarzenia uczniowie będą mogli zapoznać się z ofertą szkół branżowych z Małopolski, zobaczyć interaktywne prezentacje zawodów z różnych branż, spróbować samodzielnie wykonać prace związane z danym zawodem, porozmawiać ze starszymi uczniami, którzy wybrali już profesję. Podczas trwania targów uczniowie będą mogli skorzystać z konsultacji z zakresu doradztwa… Dowiedz się więcej »

“Pocztówkowe Klasy – Kartka Wielkanocna w Języku Angielskim” 2024

W marcu na lekcjach języka angielskiego klasy 2b oraz 3b brały udział w projekcie edukacyjnym z języka angielskiego: „Pocztówkowe klasy – kartka wielkanocna w języku angielskim”.Celem projektu było samodzielne wykonanie kartek świątecznych „Easter cards” oraz napisanie życzeń w języku angielskim dla uczniów klas II i IV Szkoły Podstawowej w Brzezince. Uczniowie pracowali metodą projektu indywidualnie,… Dowiedz się więcej »

Gminny Konkurs Recytatorski 2023

7 czerwca 2023 roku w sali GOKiS odbył się Gminny Konkurs Recytatorski, który miał na celu wspieranie uzdolnień i pomoc w rozwijaniu zainteresowań i zdolności recytatorskich, uwrażliwienie na piękno języka ojczystego oraz zainteresowanie poezją.W konkursie brali udział laureaci konkursów szkolnych i oddziałów przedszkolnych z placówek oświatowych Gminy Wiśniowa. Naszą szkołę reprezentowało wielu uczniów, którzy wykazali… Dowiedz się więcej »

Konkurs Jan Paweł II w Poezji i Piosence

Zachęcamy wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w Konkursie “Jan Paweł II w poezji i piosence”, który odbędzie się już pod koniec września roku szkolnego 2023/2024. Bliższe informacje o zasadach Konkursu zawarte są w załączniku. Dobrze będzie zapoznać się z nimi, aby w wolnej chwili podczas wakacji poszukać inspiracji wśród licznych utworów i wybrać… Dowiedz się więcej »