Archiwum kategorii: Dla uczniów

Gminny Konkurs Recytatorski 2023

7 czerwca 2023 roku w sali GOKiS odbył się Gminny Konkurs Recytatorski, który miał na celu wspieranie uzdolnień i pomoc w rozwijaniu zainteresowań i zdolności recytatorskich, uwrażliwienie na piękno języka ojczystego oraz zainteresowanie poezją.W konkursie brali udział laureaci konkursów szkolnych i oddziałów przedszkolnych z placówek oświatowych Gminy Wiśniowa. Naszą szkołę reprezentowało wielu uczniów, którzy wykazali… Czytaj dalej »

Konkurs Jan Paweł II w Poezji i Piosence

Zachęcamy wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w Konkursie “Jan Paweł II w poezji i piosence”, który odbędzie się już pod koniec września roku szkolnego 2023/2024. Bliższe informacje o zasadach Konkursu zawarte są w załączniku. Dobrze będzie zapoznać się z nimi, aby w wolnej chwili podczas wakacji poszukać inspiracji wśród licznych utworów i wybrać… Czytaj dalej »

Rekrutacja do Placówki Wsparcia Dziennego dla Dzieci i Młodzieży z Gminy Wiśniowa (czerwiec 2023)

OGŁASZAMY REKRUTACJĘ do Placówki Wsparcia Dziennego dla Dzieci i Młodzieży z Gminy Wiśniowa Placówka oferuje dzieciom w wieku 6-18 lat opiekę, wyżywienie, zajęcia grupowe w tym rozwijające zainteresowania i kompetencje kluczowe, zajęcia warsztatowe m.in. kulinarne, artystyczne oraz wspólne gry, zabawy i wycieczki. NA ZGŁOSZENIA CZEKAMY  –  do 30 czerwca 2023r. !!! Placówka otwarta będzie w godzinach 8:00… Czytaj dalej »

Wybory Do Samorządu Uczniowskiego 2022/2023

23 września 2022r. w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2022/2023. Kandydaci przez tydzień reklamowali swoje postulaty na plakatach rozwieszonych w korytarzu szkolnym. Do demokratycznych wyborów przystąpili nauczyciele oraz uczniowie wszystkich klas. W głosowaniu udział wzięło 347 osób. Po przeliczeniu głosów przewodniczącą szkoły została uczennica klasy 8d Julia Piwowarczyk, a… Czytaj dalej »