Wycieczka Klas Ósmych do Warszawy 2026
Uczniowie klas ósmych w dniach 28 – 29.05.2026r. uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Opiekę nad młodzieżą sprawowały wychowawczynie Pani Joanna Kowal i Pani Barbara Polak oraz Pani Wicedyrektor Elżbieta Muta.Program wycieczki był bardzo bogaty i pozwolił uczniom zarówno poszerzyć wiedzę historyczną, jak i poznać najważniejsze miejsca stolicy Polski.Pierwszy dzień rozpoczęliśmy od spaceru po urokliwych Łazienkach… Read More: Wycieczka Klas Ósmych do Warszawy 2026 »


