Archiwum kategorii: Wycieczki

Ubieranie Choinki w Urzędzie Gminy w Wiśniowej 2022

W czwartek, 15 listopada 2022 r., uczniowie klas pierwszych udali się do Urzędu Gminy, aby udekorować choinki. Dzieci własnoręcznie przygotowały ozdoby: aniołki, kolorowe papierowe bombki oraz łańcuchy. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem ozdabiali świąteczne drzewka. Jedną choinkę dekorowali na korytarzu gminy, drugą w gabinecie Pana Wójta. Po skończonej pracy dzieci kolędowały przy ustrojonej choince, a następnie… Czytaj dalej »

Przedświąteczna Wyprawa 7a Do Grand Panoramy 2022

W czwartek, 15 grudnia 2022r., klasa 7a wyruszyła na pieszą wycieczkę do Grand Panoramy. Była to wyprawa pełna atrakcji, ale również moment, by wspólnie spędzić czas w przedświątecznej atmosferze. Dzięki gościnności gospodarzy restauracji Grand Panorama w Wiśniowej, uczniowie naszej klasy mieli okazję uczestniczyć w warsztatach kulinarnych prowadzonych przez pana Krzysztofa Murzyna. Było to ciekawe doświadczenie,… Czytaj dalej »

Wycieczka do Muzeum Lotnictwa Polskiego 2022

30 listopada 2022r. klasy czwarte wraz z opiekunami wybrały się na wycieczkę do Krakowa. Pierwszym punktem programu wycieczki była wizyta w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie, gdzie mogliśmy usłyszeć ciekawe historie o asach przestworzy na terenie jednego w najstarszych stałych lotnisk w Europie. Muzeum zajmuje część terenu i obiektów dawnego lotniska wojskowego Rakowice-Czyżyny. Zajmuje ono… Czytaj dalej »

Wycieczka do Kina Klas 3a i 3b 25.10.2022

We wtorek 25 października 2022 r. klasy 3a i 3b wraz z wychowawcami – P. Marzeną Tomerą i P. Beatą Stasiak pojechały na wycieczkę do kina Cinema City w Krakowie na film pt. „DC Liga Super Pets”. Cała sala kinowa była do naszej dyspozycji. W filmie tym zwierzęta ze schroniska, obdarzone przypadkowo super mocami śpieszą… Czytaj dalej »

Wycieczka do Ojcowskiego Parku Narodowego 20.10.2022

20 października 2022 uczniowie klas 5 i 7, wraz z wychowawcami, pojechali na wycieczkę do Ojcowskiego Parku Narodowego. Uczniowie zwiedzili zamek w Pieskowej Skale oraz zobaczyli m.in. Maczugę Herkulesa, Kaplicę „Na Wodzie”, ruiny Zamku w Ojcowie, Park Zdrojowy, Jaskinię Krowią, Bramę Krakowską, Źródełko Miłości, Skały Kawalerskie i Skały Panieńskie. Pani przewodnik w ciekawy sposób opowiedziała… Czytaj dalej »

Wycieczka Klas Drugich Do Krakowa 2022

28 września uczniowie klas II wraz z opiekunami wyruszyli na wycieczkę do Krakowa.  Miasto przywitało nas piękną słoneczną pogodą. Pod opieką pani przewodnik zwiedzanie zaczęliśmy od spaceru na Rynek Główny. Po drodze słuchając bardzo ciekawych historii i legend opowiadanych przez panią przewodnik zobaczyliśmy takie zabytki jak: Wawel,  Kościół  św. Piotra i Pawła oraz Kościół św.… Czytaj dalej »