“Pocztówkowe Klasy – Kartka Wielkanocna w Języku Angielskim” 2024

przez | poniedziałek, 25 marca, 2024

W marcu na lekcjach języka angielskiego klasy 2b oraz 3b brały udział w projekcie edukacyjnym z języka angielskiego: „Pocztówkowe klasy – kartka wielkanocna w języku angielskim”.
Celem projektu było samodzielne wykonanie kartek świątecznych „Easter cards” oraz napisanie życzeń w języku angielskim dla uczniów klas II i IV Szkoły Podstawowej w Brzezince. Uczniowie pracowali metodą projektu indywidualnie, w parach lub małych grupach.
Wykonane samodzielnie przez uczniów kartki zostały zaprezentowane na lekcji oraz wysłane tradycyjną drogą pocztową dla uczniów wybranej szkoły. Niedługo potem uczniowie naszej szkoły otrzymali piękne życzenia w języku angielskim od uczniów i Pań wychowawczyń korespondujących z nami. Serdecznie za nie dziękujemy!
Mam nadzieję że dzięki temu projektowi udało mi się nie tylko poszerzyć wasze słownictwo, poznać nowych uczniów, ale przede wszystkim zwiększyć motywację do nauki języka angielskiego oraz rozwinąć w was poczucie wiary we własne możliwości😊

Opracowanie: mgr Joanna Radoń