Biegi Przełajowe „O Złoty Liść Jesieni” 2022

przez | czwartek, 29 września, 2022

W dniach 15-16 września w naszej szkole rozegrano szkolne biegi przełajowe. Dla klas IV- VIII były to przede wszystkim eliminacje do reprezentacji szkoły startującej w Sztafecie Szlakiem Walk Partyzantów AK i BCh oraz w mistrzostwach powiatu. Wszyscy uczniowie otrzymali medale ufundowane przez LKS Markam Wiśniowa-Osieczany i Gminę Wiśniowa, gdyż biegi odbyły się w ramach realizacji kampanii społecznej. Poprzez udział w kampanii profilaktycznej odbiorcy zapoznają się z zagrożeniami uzależnień, sposobami przeciwdziałania im, możliwościami uzyskania pomocy oraz pozytywnymi aspektami zdrowego stylu życia, zwiększają aktywność fizyczną poprzez udział w zaplanowanych zabawach i zawodach.

Cieszymy się, że tak duża liczba osób podjęła wyzwanie i wystartowała. Rywalizacja jest ważna, ale liczy się przede wszystkim dobra zabawa, podejmowanie aktywności fizycznej oraz pokonywanie swoich granic. Gratulacje dla wszystkich!

Każdy z Was jest zwycięzcą!

Opracowanie: dr Anna Bubula

Zapraszamy do oglądnięcia galerii zdjęć z zawodów.

« z 2 »