Dzień Chłopaka 2022

przez | środa, 5 października, 2022

3 października z okazji Dnia Chłopaka w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Krawata i Muszki. W związku z tym uczniowie musieli zadbać o to, aby głównym elementem ich stroju była mucha lub krawat. Mile widziane były również kapelusze oraz wąsy. Jak zawsze, do akcji włączyła się spora liczba uczniów. Na korytarzach i w klasach można było zauważyć wiele w kolorowych, świecących czy własnoręcznie zrobionych muszek i krawatów, które ubarwiały i rozweselały szkolną rzeczywistość. Samorząd Uczniowski wybierał najciekawsze i najelegantsze stylizacje i nagradzał je słodkościami.

Na pierwszej lekcji do każdej klasy przychodziły przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego z życzeniami i słodkim upominkiem dla każdego małego mężczyzny w naszej szkole.

Dodatkową atrakcją dla panów była strzelnica, na której za zgodą wszystkich nauczycieli można było ustrzelić bon na dodatkowe „np.”. Ta konkurencja cieszyła się ogromną popularnością na poniedziałkowych przerwach. Po podliczeniu punktów Samorząd przyznał 13 bonów najlepszym strzelcom.

W klasach 1-3 bon otrzymali:

•  Jakub Murzyn
  • Karol Bednarz
  • Michał Kęsek
  • Oskar Dominik

Natomiast w klasach 4-8 dodatkowe „np.” zdobyli:

• Dawid Majda
  • Krystian Cygan