Wizyta Świętego Mikołaja w Naszej Szkole 2023

przez | poniedziałek, 11 grudnia, 2023

W tym roku nieco wcześniej, bo 4 grudnia do naszej szkoły zawitał Święty Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami.
Jak zawsze na ten dzień wszyscy czekamy z niecierpliwością, a wizyta powoduje dużo emocji. I tym razem nie było inaczej. Najwięcej radości spotkanie sprawiło uczniom klas 1 – 3. Uczniowie Ci otrzymali prezenty od Świętego Mikołaja, a w podziękowaniu śpiewali piosenki i recytowali wiersze. Orszak Mikołajowy odwiedził wszystkie klasy, częstując uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły słodyczami.
Dodatkowo w hali sportowej odbył się „Turniej Mikołajowy” dla klas 1 – 3 pod kierownictwem Anny Bubuli i Tomasza Lichonia. Wszyscy z wielką radością i zaangażowaniem brali udział w różnego rodzaju konkurencjach, bawiąc się wspaniale, za co dziękujemy. Dobrą zabawę i zaciętą rywalizację Święty Mikołaj nagrodził lizakami.
Wszystko co dobre, szybko się kończy. Wizyta Świętego Mikołaja dobiegła końca. Gość podziękował za ciepłe przyjęcie i obiecał, że za rok znów nas odwiedzi.
Dziękujemy Świętemu Mikołajowi i jego pomocnikom z całego serca za przybycie i poświęcony nam czas. Dzięki nim mogliśmy poczuć radość z obdarowywania innych.

Opracowanie: Samorząd Uczniowski