Maleńka Miłość w Żłobie Śpi – Jasełka 2023

przez | wtorek, 9 stycznia, 2024

22 grudnia 2023 r. uczniowie klas piątych zaprezentowali swoje umiejętności muzyczne i aktorskie podczas jasełek wystawianych jak co roku w naszej szkole. Uczniowie przedstawili opowieść o Bożym Narodzeniu w ich własnej interpretacji. Podczas przedstawienia nie zabrakło polskich kolęd oraz przepięknej ścieżki dźwiękowej, która dodatkowo budowała atmosferę.
Wśród licznie zgromadzonej społeczności uczniowskiej i nauczycieli na widowni obecni byli przedstawiciele rodziców oraz wójt Gminy Wiśniowa Pan Bogumił Pawlak.
Warto wspomnieć, iż w przygotowaniu jasełek swoje duże zaangażowanie okazali nam rodzice, którzy pomogli stworzyć piękną scenografię i wspierali przekąskami podczas licznych prób.
Dzięki takim przedsięwzięciom uczniowie nabywają umiejętności współpracy z rówieśnikami, pracowitości i wytrwałości w dążeniu do wspólnych celów.

Wszelkiej pomyślności w Nowym 2024 Roku

Opracowanie: mgr Paulina Dominik, mgr Jolanta Oskwarek