Dzień Kobiet w Szkole Podstawowej w Wiśniowej. Chłopcy Działają. 2024

przez | środa, 13 marca, 2024

W ostatnim czasie Szkoła Podstawowa w Wiśniowej była miejscem nie tylko nauki, ale także radości i wspólnoty. Dowodem na to był niedawny Dzień Kobiet, który stał się niezapomnianym wydarzeniem dzięki zaangażowaniu Samorządu Uczniowskiego. Chłopcy postanowili nie tylko docenić swoje koleżanki, ale także uhonorować wszystkie kobiety pracujące w szkole.

Atmosfera tego dnia była niesamowicie serdeczna i pełna pozytywnej energii. Loteria przygotowana przez Samorząd cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, przyciągając uczestników różnych klas.

Konkurencje, w których mogły wziąć udział koleżanki, przyniosły mnóstwo radości i zabawy,  a nagrody w postaci słodkości dodawały dodatkowej motywacji do rywalizacji.

Wspaniała fotobudka, w której dziewczynki mogły poczuć się jak prawdziwe aniołki, była hitem dnia. Uśmiechy nie schodziły im z buzi.

Ten wyjątkowy dzień był nie tylko okazją do świętowania i zabawy, ale również do refleksji nad rolą kobiet w naszej  społeczności.

Nasza szkoła dzięki zaangażowaniu chłopców z Samorządu Uczniowskiego, pokazała, jak ważne jest docenianie i wspieranie siebie nawzajem. To niezapomniane wydarzenie przyniosło nie tylko uśmiechy na twarzach, ale również wzajemne zrozumienie i więź między uczniami i nauczycielami.

Opracowanie: Samorząd Uczniowski