Aktywna Zielona Szkoła

przez | poniedziałek, 13 czerwca, 2022

W dniach 6 – 10 czerwca uczniowie klasy 7b, 7c, 7d oraz 8a i 8c, spędzili cudowny czas na zielonej szkole w Olsztynie koło Częstochowy. Pandemiczne zawirowania przesunęły nasz wyjazd o dwa lata, ale w końcu się udało i warto było czekać. Każdy dzień był bardzo intensywny i pełen nowych wrażeń.

Wspinaczka na skałki, park linowy, paintball, łuki, archery tag, ręcznikówka, rugby tag, czukball, strzelnica ASG…….oj długo by wymieniać. Ponadto wyprawa do Jaskini Niedźwiedziej, gdzie można znaleźć szczątki niedźwiedzi jaskiniowych i ślady pobytu ludzi ze środkowego paleolitu. Muzyczne atrakcje wieczorem, disco, animacje, konkurs talentów, wieczorne kino, gry terenowe. Działo się dużo i intensywnie, było wesoło i gwarno. Każdy przywiózł ze sobą solidny bagaż wspomnień.

Obszerna fotorelacja na stronie: BUBU Active | Facebook