Jesienne Natchnienia 2022

przez | poniedziałek, 5 grudnia, 2022

Za oknem zimno, biały puch, a w szkole ciepło… kolorowo i jesiennie.
Na korytarzu pierwszego piętra jesień prezentowała swoją urodę – w malarskiej wizji jesieni dominowały ciepłe barwy, a z pięknych zielników wysuwały się liście w różnych kształtach i kolorach… Wystawę mogli podziwiać uczniowie i nauczyciele naszej szkoły oraz rodzice podczas wywiadówki.
Uczniowie klas trzecich podczas zajęć plastycznych i technicznych z pełnym zaangażowaniem tworzyli swoje prace o tematyce jesiennej. W lesie, w polu, sadzie, obok szkoły i koło domu szukali inspiracji. Zbierali liście z drzew i krzewów, suszyli je i wklejali do specjalnie przygotowanych zielników. Wyszukiwali w Internecie nazw poszczególnych liści i starannie je podpisywali.
Kreatywność naszych uczniów jest godna podziwu. Każda praca jest niepowtarzalna. Każdy uczeń jest małym artystą. Trzeba przyznać, że nasi szkolni artyści uchwycili piękno otaczającego nas świata! Brawo!

Opracowanie: mgr Marzena Tomera, mgr Beata Stasiak