Kacper Matusiak – Laureat XIX Powiatowych Zawodów Matematycznych 2022

przez | wtorek, 6 grudnia, 2022

W czwartek 1 grudnia 2022r. w budynku głównym Starostwa Powiatowego w Myślenicach miało miejsce uroczyste wręczenie nagród i dyplomów dla laureatów XIX Powiatowych Zawodów Matematycznych pod Patronatem Starosty Powiatu Myślenickiego, które odbyły się 17 listopada w Zespole Szkół im. A. Średniawskiego w Myślenicach. W tym zacnym gronie młodych matematyków znalazł się uczeń naszej szkoły – Kacper Matusiak z klasy 8c. Podczas Gali wręczenia nagród i dyplomów kilka słów skierował do laureatów, zgromadzonych nauczycieli i dyrektorów Starosta Powiatu Myślenickiego Pan Józef Tomal, dyrektor Zespołu Szkół im. A. Średniawskiego Pan Jerzy Cachel oraz przedstawiciel Kuratorium Oświaty w Krakowie. Po części oficjalnej laureaci rozmawiali z Panem Starostą o sposobach na naukę matematyki, wyborze szkoły średniej i innych zainteresowaniach.
Cieszymy się bardzo z ogromnego sukcesu Kacpra. Gratulujemy i życzymy dalszych wysokich osiągnięć w nauce!

Opracowanie: mgr Joanna Kowal