przez | środa, 3 stycznia, 2024

Były kolorowe sałatki, pyszne kanapki, zdrowe soki, a teraz czas na aromatyczne pierniczki! Pierwszaki z klasy 1a zakasali rękawy i dzień przed klasową wigilią – 21 grudnia 2023 r., z zapałem zabrali się do ozdabiania, dekorowania świątecznych pierniczków. W ruch poszły pisaki cukrowe, kolorowe posypki, bo przecież na stole, czy na choince, podczas Świąt Bożego Narodzenia, nie może zabraknąć pachnących pierniczków. Praca w grupach, wymiana pomysłów, śmiech i zaangażowanie, to niezapomniane chwile w szkole. Te wspaniałe, kreatywne, cukiernicze zajęcia zawdzięczamy rodzicom, którzy zakupili potrzebne materiały do pracy. Szczególne podziękowania kierujemy do pani Pauliny Kowal, mamy Gabrysi, która na te zajęcia upiekła aż 200 pierniczków i przygotowała duży rękaw białego lukru. Dziękujemy za wkład pracy i świetny pomysł!

Opracowanie: mgr Marzena Tomera