Zakończenie Innowacji Pedagogicznej w Języku Angielskim “Time for a story”

przez | środa, 28 lutego, 2024

Klasa 3b zakończyła przygodę z czytaniem w języku angielskim (innowację pedagogiczną) ”Time for a story” prowadzoną przez P. Joannę Radoń.
Od października do końca lutego 2024 r. podczas zajęć języka angielskiego dzieci wysłuchały 10 opowiadań w języku obcym.
Uczniowie wykonywali i rozwiązywali karty pracy, czytali z podziałem na role, a po każdej lekturze dokonywali zapisu książeczki we wspólnym plakacie innowacyjnym zamieszczonym w klasie.
Oprócz wspólnego czytania dzieci zachęcane były do samodzielnego czytania wybranych opowiadań wypożyczonych ze szkolnej biblioteki.
Klasa 3b przeczytała 23 wybrane książeczki w języku angielskim i dokonała zapisu do klasowego zeszytu innowacyjnego „Czas na opowiadanie”.
Serdecznie gratuluję wszystkim uczniom i dziękuję za ciekawą przygodę czytania w języku angielskim. Zachęcam do dalszego sięgania po literaturę obcojęzyczną.

Opracowanie: mgr Joanna Radoń